INDELING WINTERCOMPETITIE 2018-2019 en baanbezetting

De wintercompetitie start met  5 damesteams op donderdagavond 8 november en voor 12 mixkoppels op zaterdagmiddag op 10 november a.s. om 13.00 uur. Kijk verder voor de teamindeling en het wedstrijdschema! Voor de vrijtennissers betekent dit dat er op de dagen dat er wintercompetitie wordt gespeeld beperkt vrij gespeeld kan worden. Kijk voor de baanbezetting op het speelschema.

 

Op de donderdagavonden spelen de damesteams om de week 4 wedstrijden tegen elkaar van 45 minuten.
Op zaterdagmiddag wordt er gespeeld om 2 gewonnen sets.

 Teamindeling en wedstrijdschemamixkoppels op zaterdag:

1= Ton en Dineke
2= Peter en Annemieke
3= Greta en Willem
4= Jan en Marijke
5= Marc en Mariska
6= Cock en Marja
7= Monique en Anton
8 = Sjila en Sander
9 = Ton en Jeanne
10 = Frank en Antoinet
11 = Wim en Saskia
12= Els en Martien
Reserve = Marian Hannewijk, Angela van der Valk, Ad en Ellen Blom en Esam Elgazalli,
Martin Boele en Corien Bajema

 

 

WINTERCOMPETITIE ZATERDAGMIX 2018-2019    
    Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5
Datum Tijd Team Team Team  Team  
10-11-2018 13.00 uur 1-2 3-4 5-6 7-8  
  14.30 uur 9-10 11-12      
24-11-2018 13.00 uur 10-12 9-11      
  14.30 uur 6-8 5-7 1-3 2-4  
8-12-2018 13.00 uur 1-9 2-8      
  14.30 uur 3-7 5-11 6-12 4-10  
22-12-2018 13.00 uur 12-8 6-9      
  14.30 uur 4-7 3-11 2-5 1-10  
5-1-2019 13.00 uur 1-4 5-8 3-6 2-12  
  14.30 uur 10-11 7-9      
`19-1-2019 13.00 uur 2-9 12-7      
  14.30 uur 3-5 6-10 4-11 1-8  
2-2-2019 13.00 uur 12-9 11-8      
  14.30 uur 1-6 2-3 4-5 10-7  
16-2-2019 13.00 uur 4-9 5-10      
  14.30 uur 1-12 2-11 3-8 6-7  
2-3-2019 13.00 uur 6-11 8-10      
  14.30 uur 3-9 2-7 4-12 1-5  

 

 

 

Donderdagavond Dames 2018-2019

 

 

 

 

 

Team 1

Team 2

Team 3

Jeanne Meijer©

Paula Immers

Carolien van Vlijmen

Jeanne Oe

Petra Vreeswijk

Annet Souer

 

Marian Kouwenhoven©

Irma Bonnamy

Patricia Lelyveld

Jolanda Welmers
Marja Meijers

Annet Soer©

Bep Blauw

Els van hal
Saskia den Hollander
Hannelorre van Leipsig

Ella van Rheenen

 

Team 4

Team 5

 

Winifred Katte©

Mariska van Diem

José Jacobs

Evelien Koster

Marlies van Rheenen

Sjila Santegoeds©

Rowien Jager

Karen de Wit

Jolanda van Eeden

Jolanda Leroy

Monique Wolf

 

 

 Reserve: Marleen van Brakel en Joke van Barneveld

 

WINTERCOMPETITIE 18/19 donderdagavond Dames  
    Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5
TIJD Datum Team Team Team Team  
19.30 8-11-2018 1-2 1-2 3-4 3-4 LES
21.00 8-11-2018 5 Vrij Vrij Vrij  
  15-11-2018 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 22-11-2018 4-5 4-5 3-2 3-2 LES
21.00 22-11-2018 1 Vrij Vrij Vrij  
  29-11-2018 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 6-12-2018 5-1 5-1 4-2 4-2 LES
21.00 6-12-2018 3 Vrij Vrij Vrij  
  13-12-2018 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 20-12-2018 3-5 3-5 1-4 1-4 LES
21.00 20-12-2018 2 Vrij Vrij Vrij  
  27-12-2018 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 3-1-2019 1-3 1-3 2-5 2-5 LES
21.00 3-1-2019 4 Vrij Vrij Vrij  
  10-1-2019 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 17-1-2019 1-2 1-2 3-4 3-4 LES
21.00 17-1-2019 5 Vrij Vrij Vrij  
  24-1-2019 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 31-1-2019 4-5 4-5 3-2 3-2 LES
21.00 31-1-2019 1 Vrij Vrij Vrij  
  7-2-2019 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 14-2-2019 5-1 5-1 4-2 4-2 LES
21.00 14-2-2019 3 Vrij Vrij Vrij  
  21-2-2019 Vrij Vrij Vrij Vrij LES
19.30 28-2-2019 3-5 3-5 1-4 1-4 LES
21.00 28-2-2019 2 Vrij Vrij Vrij  
  7-3-2019 Vrij Vrij Vrij Vrij  
19.30 14-3-2019 1-3 1-3 2-5 2-5  
21.00 14-3-2019 4 Vrij Vrij Vrij  

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Laatste Nieuws overzicht