Indeling Wintercompetitie 2021-22
Lees verder voor de teamindeling en wedstrijdschema. Let op dat gedurende de wintercompetitie er minder banen beschikbaar zijn voor vrijspelen.
Mixkoppels op zaterdag:
De wintercompetitie voor 14 mixkoppels start op zaterdagmiddag 6 november om 13.00 en 14.30. Er wordt gespeeld om 2 gewonnen sets.
Wedstrijdschema
|
|
Baan 1 |
Baan 2 |
Baan 3 |
Baan 4 |
Baan 5 |
|||
Datum |
Tijd |
Team |
Uitslag |
Team |
Uitslag |
Team |
Uitslag |
Team |
Team |
06-11 |
13.00 |
9-10 |
|
11-12 |
|
13-14 |
|
|
|
|
14.30 |
1-2 |
|
3-4 |
|
5-6 |
|
7-8 |
|
20-11 |
13.00 |
6-8 |
|
2-4 |
|
5-7 |
|
1-3 |
|
|
14.30 |
12-14 |
|
9-11 |
|
13-10 |
|
|
|
04-12 |
13.00 |
10-14 |
|
13-11 |
|
|
|
|
|
|
14.30 |
1-4 |
|
6-7 |
|
2-3 |
|
8-5 |
9-12 |
18-12 |
13.00 |
11-14 |
|
9-13 |
|
10-12 |
|
|
|
|
14.30 |
2-6 |
|
4-8 |
|
1-5 |
|
3-7 |
|
08-01 |
13.00 |
4-5 |
|
1-6 |
|
3-8 |
|
2-7 |
|
|
14.30 |
9-14 |
|
10-11 |
|
12-13 |
|
|
|
22-01 |
13.00 |
14-7 |
|
11-6 |
|
13-4 |
|
|
|
|
14.30 |
1-8 |
|
9-2 |
|
12-3 |
|
10-5 |
|
05-02 |
13.00 |
4-7 |
|
6-10 |
|
11-5 |
|
|
|
|
14.30 |
8-9 |
|
13-3 |
|
12-2 |
|
14-1 |
|
19-02 |
13.00 |
14-6 |
|
12-4 |
|
9-7 |
|
|
|
|
14.30 |
10-8 |
|
13-1 |
|
11-3 |
|
2-5 |
|
05-03 |
13.00 |
13-7 |
|
9-6 |
|
11-4 |
|
|
|
|
14.30 |
12-5 |
|
10-1 |
|
2-8 |
|
14-3 |
|
19-03 |
13.00 |
4-6 |
|
10-3 |
|
12-7 |
|
|
|
|
14.30 |
8-11 |
|
9-1 |
|
13-2 |
|
5-14 |
|
Teamindeling
Mixkoppels: |
|
1=Ton en Dineke |
8=Greta en Willem |
2= Marijke en Jan |
9= Cock en Marja |
3= Marian en Anton |
10 = Sjila en Sander |
4 = Monique en Teun |
11= Han en Patricia |
5= Mariska en Marc |
12= Ferry en Laurence |
6= Walter en Natasja |
13= Jeroen en Paulien |
7= Ronald en Mirelle |
14= Els en Martien |
Reserves mixkoppels:
Voor de telefoonnummers van de reservespelers zie de mail over de wintercompetitie.
Reserves: |
Angela v.d Valk |
Joke v. Barneveldt |
Gerdie v. Asseldonk |
Petra Vreeswijk |
Ton Lalesse |
Arjan Bouten |
Arnout van Diem |
Peter v.d. Straten |
Emilio |
Leo Hooimeyer |
Donderdagavond dames:
De wintercompetitie start met 5 damesteams op donderdagavond 4 november om 19.00. Op de donderdagavonden spelen de damesteams om de week 4 wedstrijden tegen elkaar van 45 minuten.
|
|
Baan 1 |
Baan 2 |
Baan 3 |
Baan 4 |
TIJD |
Datum |
Team |
Team |
Team |
Team |
19.00 |
4-11 |
1-2 |
1-2 |
3-4 |
3-4 |
20.30 |
4-11 |
5 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
11-11 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 |
18-11 |
4-5 |
4-5 |
3-2 |
3-2 |
20.30 |
18-11 |
1 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
25-11 |
|
|
|
|
19.00 |
2-12 |
5-1 |
5-1 |
4-2 |
4-2 |
20.30 |
2-12 |
3 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
9-12 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 |
16-12 |
3-5 |
3-5 |
1-4 |
1-4 |
20.30 |
16-12 |
2 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
23-12 |
Vrij |
|
|
|
19.00 |
30-12 |
1-3 |
1-3 |
2-5 |
2-5 |
20.30 |
30-12 |
4 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
6-1 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 |
13-1 |
1-2 |
1-2 |
3-4 |
3-4 |
20.30 |
13-1 |
5 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
20-1 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 |
27-1 |
4-5 |
4-5 |
3-2 |
3-2 |
20.30 |
27-1 |
1 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
3-2 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 |
10-2 |
5-1 |
5-1 |
4-2 |
4-2 |
20.30 |
10-2 |
3 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
17-2 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 |
24-2 |
3-5 |
3-5 |
1-4 |
1-4 |
20.30 |
24-2 |
2 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
|
3-3 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 |
10-3 |
1-3 |
1-3 |
||
20.30 |
10-3 |
4 |
Vrij |
Vrij |
Vrij |
19.00 uur |
17-3 |
2-5 |
2-5 |
|
|
Donderdagavond Dames 2021-2022
Team 1 |
Team 2 |
Team 3 |
Winnifred Katte© Evelien Koster Jose Jacobs Mariska v. Diem
|
Irma Bonnamy© Manon Hobijn Marja Meijers Carolien v. Vlijmen Marian Kouwenhoven |
Bep Blauw© Els van hal Saskia den Hollander Goska Lehman
|
Team 4 |
Team 5 |
|
Marleen Brakel © Patricia Lelyveld Jolande Welmers Joke van Barneveld |
Natasja de Nijs© Paulien Goeman Sjila Santegoeds Sylvia Maas
|