KNLTB Najaarscompetitie 2018

Op donderdag 13 september a.s. start de KNLTB Najaarscompetitie 2018. De teamcaptains kunnen op dinsdagavond 4 september a.s. tussen 19.30 uur en 20.00 uur de ballen en de competitiepapieren afhalen. De wedstrijdschema's zijn te vinden op www.knltb.nl

Lees verder voor de teamindeling

VAN DE TECHNISCHE COMMISSIE

Najaarscompetitie  2018.

De Najaarscompetitie start donderdag 13  september a.s.  TV Tanthof doet mee met op  donderdagochtend 4 damesteam, op vijdagavond twee teams, op zaterdag 4 seniorenteams en op zondag 4 jeugdteams. 
Hieronder de indeling van de teams. De namen, die onderstreept zijn, zijn de teamleiders.
Indien iemand anders teamleider is, dit svp doorgeven aan Greta Hesseling (ghesseling@casema.nl).

 

TEAMINDELING NAJAARSCOMPETITIE 2018

 

Afd. 40 - Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 2e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Greta Hesseling, Ellen Blom, Dineke Jeursen, Marijke v. Oosten, Corien Bajema
Afd. 2  - Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 2
Spelers: Natasja de Nijs, Paulien Goeman, Jolanda Welmers, Sjil Santegoed, Karin en Annet Souer
Afd. 1  - Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 3
Spelers: Annet Soer, Els van Hal, Bep Blauw, Saskia den Hollander, Hannelorre v. Leipzig
Afd. 6 -  Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 4
Spelers: Judith Faro, Marga Hageman, Joke v. Barneveldt, Marleen Brakel

Afd. 38 - Vrijdag Avond Gemengd dubbel 17+ 2e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Marius  en Carolien v. Vlijmen, Petra en Peter vd Knaap, Cock en Marja Meijers
Afd. 27 - Vrijdag Avond Heren dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Jeroen Westenberg, Sander Bettendorf, Michel Mulder, Peter vd Straaten, Ajan Bouten
 

Afd. 14 - Zaterdag Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Greta, Angela vd Valk, Martin Boele, Willem Goudappel, Mariska en Arnout van Diem
Afd.  8  - Zaterdag Gemengd 17+ 4e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Natasja de Nijs, Walter Knulst, Judy de Graaf, Frerik Witte en Paulien Goeman
Afd. 20 - Zaterdag Heren dubbel 17+ 2e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Peter Keemink, Charles Borsboom, Jan Lukas, John Vermey, Michel Weeber, Bert v. Holst,
               Patrick van Luit, Coert Strikker
Afd. 10 -
Zaterdag Dames Dubbel 17+ 2e Klasse T.V. Tanthof 1
Spelers: Dineke en Carola Jeursen, Marijke v. Oosten, Corien Bajema, Annemieke Nennie, Paulien v. Rheeden en Monique Creemers
 

Reserve/Invaller: Frank Aalbertsen en Esam Elgazali


Afd. 1 - Zondag Meisjes 11 t/m 17 jaar 3e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Sylvie Bettendorp, Nienke Goeman, Manouk vd Wiel, Joelle de Smet, Evelien Vos
Afd. 2 - Zondag Meisjes 11 t/m 17 jaar 3e klasse T.V. Tanthof Delft 2
Spelers: Sarah de Boer, Christina Heising, Jenneke Weiling ,Inez v. Winden, Roos Prins
Afd. 10 - Zondag Meisjes 10 t/m 14 jaar 2e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Evelien Knulst, Michelle Bau Sanchez, Denise Bau Sanchez, Nicci Bettendorf
Afd. 1 -  Zondag Jongens 11 t/m 17 jaar 3e Klasse T.V. Tanthof 1
Spelers: Teun vd. Klugt, Koen Goeman, Wladimir Kattentidt, Axel v Luijn, Ravjaar Ahmad       

 


 

 

 

Laatste Nieuws overzicht