KNLTB Voorjaarscompetitie 2019 bekend!

De indeling van de Voorjaarscompetitie 2019 is bekend en gaat op zaterdag 6 april starten. Op dinsdag 26 maart tussen 19.00 en 19.30 uur kunnen de competitiepapieren en de ballen worden opgehaald door de teamcaptains*.

Lees verder voor de wedstrijdschema's en  teamindeling:


KNLTB voorjaarscompetitie 2019


§  Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 1e klasse – Afdeling 11           
           
            Spelers: Greta, Dineke, Marijke, Angela, Corien en Ellen                    

do 11-4-2019    SOBRI 1                                 TANTHOF DELFT 1
do 18-4-2019    TANTHOF DELFT 1            LEIDSCHENDAM 4  
do 25-4-2019    VERBURCH 1                       TANTHOF DELFT 1
do 9-5-2019      TANTHOF DELFT 1             HTV BERG EN DAL 2
do 16-5-2019    TANTHOF DELFT 1             LEIDSCHENDAM 3
do 23-5-2019    DE KIEVITEN 2                    TANTHOF DELFT 1
do 6-6-2019      TANTHOF DELFT 1              KATWIJK 1

§  Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 8                 
Spelers: Natasja, Paulien, Sjila, Annet, Jolanda                                      

do 11-4-2019    TANTHOF DELFT 2              'T LOO 3
do 18-4-2019    MLTV 90 5                             TANTHOF DELFT 2
do 25-4-2019    TANTHOF DELFT 2            'S-GRAVENZANDE 3   
do 9-5-2019      ZUIDLAND 1                         TANTHOF DELFT 2   
do 16-5-2019    VERBURCH 5                       TANTHOF DELFT 2
do 23-5-2019    TANTHOF DELFT 2            NAALDWIJK 1
do 6-6-2019      HONSELERSDIJK 2            TANTHOF DELFT 2

§  Dames Dubbel Donderdag Ochtend – 3e klasse – Afdeling 2      
            Spelers: Antoinette, Hannelorre, Saskia, Bep, Els                                              

do 11-4-2019    TANTHOF DELFT 3            RING PASS DELFT 1
do 18-4-2019    'T LOO 11                              TANTHOF DELFT 3
do 25-4-2019    TANTHOF DELFT 3           NOOTDORP 2
do 9-5-2019      HODENPIJL 4                      TANTHOF DELFT 3
do 16-5-2019    TANTHOF DELFT 3          'T LOO 10
do 23-5-2019    'S-GRAVENZANDE 7         TANTHOF DELFT 3
do 6-6-2019      HONSELERSDIJK 6           TANTHOF DELFT 3

 

 

§  Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 8               

§  Spelers: Cock, Marja, Peter, Petra, Jeanne, Marcel                                          

vr 12-4-2019                VLAARDINGEN 2                 TANTHOF DELFT 1
vr 19-4-2019                TANTHOF DELFT 1             VICTORIA 1
vr 26-4-2019                D'OUDELANDE 2                  TANTHOF DELFT 1
vr 10-5-2019                TANTHOF DELFT 1             TRIOMF 2     
vr 17-5-2019                TANTHOF DELFT 1             KRIMPEN 1
vr 24-5-2019                NIEUW-LEKKERLAND 1     TANTHOF DELFT 1
vr 31-5-2019                TANTHOF DELFT 1              CAPELLE 2  


§  Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 6                    

§  Spelers: Peter  vd S, Arjen, Michel, Jeroen, Sander                                           

vr 12-4-2019                TANTHOF DELFT 1             SPIJKENISSE 1
vr 19-4-2019                KRIMPEN 3                           TANTHOF DELFT 1
vr 26-4-2019                TANTHOF DELFT 1            SCHIEBROEK 7       
vr 10-5-2019                REBOUNCE 1                        TANTHOF DELFT 1
vr 17-5-2019                LAATJESKAAI 3                  TANTHOF DELFT 1             
vr 24-5-2019                TANTHOF DELFT 1            TRIOMF 6
vr 31-5-2019                TOEG-ROTTERDAM       TANTHOF DELFT 1

 

§  Dames 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 16                            
Spelers: Nienke, Evelien Vos, Manouk, Joelle

za 6-4-2019      WW 1                                     TANTHOF DELFT 1
za 13-4-2019   
TANTHOF DELFT 1 
          FORESCATE 2  
za 20-4-2019    ROOMBURG 5                     TANTHOF DELFT 1
za 11-5-2019    TANTHOF DELFT 1           VERBURCH 1            
za 18-5-2019   
TANTHOF DELFT 1 
          PIJNACKER 2
za 25-5-2019    HONSELERSDIJK 2           TANTHOF DELFT 1
za 1-6-2019     
TANTHOF DELFT 1
             DE METSELAARS 2

§  Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 5
Spelers: Natasja, Walter, Paulien, Sjila, Teun, Frerik

za 6-4-2019      TANTHOF DELFT 1              TE WERVE 3
za 13-4-2019   
DE DELFTSE HOUT 7
         TANTHOF DELFT 1
za 20-4-2019   
TANTHOF DELFT 1
             RIJSHAEGHE 6     
za 11-5-2019   
SCHIEBROEK 11
                 TANTHOF DELFT 1  
za 18-5-2019    TANTHOF DELFT 1              TENNIPHIL 1     
za 25-5-2019   
NOOTDORP 6
                       TANTHOF DELFT 1
za 1-6-2019      THOR DE BATAAF 14          TANTHOF DELFT 1 Aa

 

§  Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – afdeling 5              
Spelers: Han, Patricia, Joke, Joost, Jolanda, Marcel, Judy, Ger

 

za 6-4-2019      ZUID-WEST 2                        TANTHOF DELFT 1
za 13-4-2019    TANTHOF DELFT 1             ORANJE TC 1       
za 20-4-2019   
DE LEIDSE HOUT 2 
            TANTHOF DELFT 1
za 11-5-2019    TANTHOF DELFT 1             SEGHWAERT 2            
za 18-5-2019   
NNPV-DH, LAWN TENNIS 1
 TANTHOF DELFT 1
za 25-5-2019    TANTHOF DELFT 1              BES 2            
za 1-6-2019     
TANTHOF DELFT 1
             DE MERENWIJK 5     

 

§  Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 12                      
Spelers: Frank, Antoinette, Hannelorre, Thomas, Els, Marleen, Willem

za 6-4-2019    TANTHOF DELFT 2           UNILEVER TC 1
za 13-4-2019
   'T LOO 1                             TANTHOF DELFT 2
za 20-4-2019    TANTHOF DELFT 2         LEIDSCHENDAM 1
za 11-5-2019   
HOLY 2 
                              TANTHOF DELFT 2  
za 18-5-2019    TANTHOF DELFT 2        MAASLAND 1                        
za 25-5-2019   
LEIDSCHENVEEN 1       TANTHOF DELFT 2

za 1-6-2019      TANTHOF DELFT 2       BEQUICK-MAASSLUIS 1    

§  Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 11                            

§  Spelers: Robert, Alwin, Mirck, Paul, Ramon

za 6-4-2019      TANTHOF DELFT 1            DELFTSE TENNISBOND 2  
za 13-4-2019   
UNICUM 1
                            TANTHOF DELFT 1
za 20-4-2019    TANTHOF DELFT 1            HILLEGOM 3
za 11-5-2019    JONKERS 1                           TANTHOF DELFT 1
za 18-5-2019    TANTHOF DELFT 1            KATWIJK 1
za 25-5-2019    DE RIJNKANTERS 2           TANTHOF DELFT 1
za 1-6-2019      NOOTDORP 4                       TANTHOF DELFT 1

§  Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 48                
Spelers: Peter K, John, Bert, Charles, Jan, Michel, Patrick, Coen

za 6-4-2019      OVERSCHIE 2                       TANTHOF DELFT 2
za 13-4-2019    TANTHOF DELFT 2             DE DELFTSE HOUT 5
za 20-4-2019    D'OUDELANDE 1                 TANTHOF DELFT 2
za 11-5-2019    TANTHOF DELFT 2            PIJNACKER 4
za 18-5-2019    TENNIPHIL 2                        TANTHOF DELFT 2
za 25-5-2019    TANTHOF DELFT 2            KEENENBURG 2
za 1-6-2019      TANTHOF DELFT 2            NOOTDORP 5pelers: Dineke, Marijke, Angela, Pauline, Ton, Frans, Jos        G

Gemengd 35+ zondag -1ste klasse - afdeling 2

zo 7-4-2019      TANTHOF DELFT 1     DE KEGEL 1
zo 14-4-2019    RESIDENTIE 1               TANTHOF DELFT 1
ma 22-4-2019   TANTHOF DELFT 1     NAALDWIJK 1
zo 12-5-2019    MEERBURG 1                TANTHOF DELFT 1
zo 19-5-2019    TANTHOF DELFT 1     NIEUW VENNEP 1
zo 26-5-2019    MARLOT 1                     TANTHOF DELFT 1
 zo 2-6-2019     UITHOORN 1                 TANTHOF DELFT 1

zo 7-4-2019      HODENPIJL 1               TANTHOF DELFT 1
zo 14-4-2019    TANTHOF DELFT 1         MVKV 2
ma 22-4-2019   NOOTDORP 1                     TANTHOF DELFT 1
zo 12-5-2019    TANTHOF DELFT 1           HANENBURG 1
zo 19-5-2019    TE WERVE 1                        TANTHOF DELFT 1
zo 26-5-2019    TANTHOF DELFT 1           DE AERONAUTEN 1
zo 2-6-2019      TANTHOF DELFT 1            LOS AMIGOS 2  

§  Groen Zondag – Groen 1 – Afdeling 29                                                    

§  Spelers:Liam, Liam, Jace, Florian, Rutger, Ybe

zo 7-4-2019      DE RHIJENHOF 2                 TANTHOF DELFT 1
zo 14-4-2019    TANTHOF DELFT 1             SEGHWAERT 2
ma 22-4-2019   BLEISWIJK 1                        TANTHOF DELFT 1
zo 12-5-2019    TANTHOF DELFT 1              BERKENRODE 1
zo 19-5-2019    TANTHOF DELFT 1              TRIOMF 1
zo 26-5-2019    DEKKER   ROKKEVEEN 1  TANTHOF DELFT 1
zo 2-6-2019      TANTHOF DELFT 1              ZOETERMEER 1

§  Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 3                      

§  Spelers: Axel, Wladimir, Jenneke Wijling, Inez, Sarah

zo 7-4-2019      TANTHOF DELFT 1              LOMMERRIJK 1
zo 14-4-2019   
AEOLUS-OLEDO 2               TANTHOF DELFT 1
ma 22-4-2019   TANTHOF DELFT 1             HEER JAN 1
zo 12-5-2019    PHAR0    1                               TANTHOF DELFT 1
zo 19-5-2019    TANTHOF DELFT 1             MAASLAND 2
zo 26-5-2019    HIATEN 1                              TANTHOF DELFT 1
zo 2-6-2019      HOLY 2                                  TANTHOF DELFT 1

§ MEISJES 10 T/M 14 jaar 2eklasse – Afdeling 10                       

§  Spelers: Lieke, Romy, Stefanie, Jenneke Knulst, Carlijn, Karlijn

zo 7-4-2019       TANTHOF DELFT 1           TOEG-ROTTERDAM 1
zo 14-4-2019    SCHIEBROEK 1               TANTHOF DELFT 1
ma 22-4-2019   TANTHOF DELFT 1         'T LOO 1
zo 12-5-2019    VLAARDINGEN 2               TANTHOF DELFT 1
zo 19-5-2019    TRIOMF 1                             TANTHOF DELFT 1
zo 26-5-2019    TANTHOF DELFT 1           WESTVOORNE  1
zo 2-6-2019      PLASWIJCK ‘62 1               TANTHOF DELFT 1  

 

§  Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 4              

§  Spelers: Evelien, Nicci, Sylvie, Michelle, Denise

zo 7-4-2019      WILHELMUS 1                      TANTHOF DELFT 1
zo 14-4-2019    TANTHOF DELFT 1              DTB 2
ma 22-4-2019   BERG EN DAL 2                    TANTHOF DELFT 1
zo 12-5-2019    TANTHOF DELFT 1              DELFTSE HOUT 1
zo 19-5-2019    DE RIJENHOF 2                    TANTHOF DELFT 1
zo 26-5-2019    TANTHOF DELFT 1             NOOTDORP 2
zo 2-6-2019         TANTHOF DELFT 1                     PIJNACKER 1

 

Laatste Nieuws overzicht