Indeling JUBILEUMTOERNOOI TVTANTHOF

 

 Het programma voor het jubileumtoernooi op 3 november is bekend.

We beginnen om 11:00 uur!

 

 

 

                                      JUBILEUMTOERNOOI 2019 AGENDA

                                                                      3 november

Aanwezig: 11:00uur

                           Onderdelen: Tennis / Kubb / Sjoelen / LongBowlen / JubileumQuiz / Diner

                       Lunch is niet verzorgd maar wel een korte pauze om even tot adem te komen.

                                        Na afloop is er een dinerbuffet voor alle deelnemers.

Overige info:

– Contactpersoon: Kevin Immers ( kevin.immers23@gmail.com / 06-41636425 )

– Inschrijfgeld 5 euro ( Contant! )

De indeling:

Team 1:                                        

– Caroline van Vlijmen           

– Marijke van Oosten             

– Wilke Goeman                       

– Jan Mertens                            

 

Team 2:                         

– Els van Hal                

– Bep Blauw   

– Hans van der Zwart

– Peter de Kok        

 

Team 3:                                        

– Truus Alkemade                   

– Ria Diederik              

– Peter van der Knaap            

– Jan van Oosten                          

 

Team 4:

– Inez van Vlijmen

– Angela van der Valk

– Paul Schuurhuizen

– Wil Groen

 

 

Team 5:                         

– Paulien Valk             

– Jolanda van Eeden 

– Frank Aalbertsen    

– Martien Vermeulen

 

 

Team 6:                         

– Loes Pruysers          

– Ellie Lagerwerf        

– Frerik Witte              

  – Ger de Graaf

 

Team 7:                                        

– Lucie van Gansewinkel       

– Ria Cornel                                

– Ton Lalesse                             

– Johan Mastbroek

 

Team 8:

– Jeanne Oe

– Aki van Galen

– Walter Knulst

– Han van Lelyveld

 

Team 9:                         

– Patricia van Lelyveld

– Judy de Graaf           

– Nico Beek                  

– Hans Cornel   

 

Team 10:                       

– Irene Boender         

– Marleen Buitendijk

– Frans van Straaten 

– Chris Starrenburg   

 

Team 11:                       

– Greta Hesseling       

– Jolanda Leroy-Doets

– Arnaud van Galen  

– Saskia den Hollander    

 

Team 12:

– Petra Vreeswijk

– Judith Faro

– Esam Elgazali

– Marius van Vlijmen

 

Downloads:

Activiteiten overzicht