KNLTB Competitie 2020

De KNLTB-competitie 2020 gaat op donderdag 10  september a.s starten. Op woensdag 2 september tussen 19.30 en 20.00 uur kunnen de ballen worden opgehaald door de teamcaptains*.

 

 

Lees verder voor de teamindeling:

Donderdag damesdubbelcompetitie:

Afd. 2 -1ste klasse: TV Tanthof 1 – teamleider Greta Hesseling
Overige spelers: Marijke van Oosten, Dineke Jeursen, Petra Vreeswijk, Angela d Valk , Corien Bajema, Pauline van Rheeden
Afd.2- 2de klasse: TV Tanthof 2 – teamleider Natasja de Nijs
Overige spelers: Sjila Santegoeds, Paulien Goeman en Joke van Barneveld
Afd. 1 -3de klasse: TV Tanthof 3 – teamleider Antoinette Soer
Overige spelers, Hannelorre v. Leipsig, Bep Blauw, Saskia den Hollander, Els van Hal,

Vrijdagavond

Afd. 12 - 3e klasse Gemengddubbel 17+: Tanthof 1 – teamleider Cock Meijers
Overige spelers: Marja Meijers, Petra Vreeswijk,Marcel Boelhouwer, Caroline en Marius van Vlijmen
Afd. 12 -  3e klasse Herendubbel 17+: Tanthof 1 – teamleider Peter vd Straaten
Overige spelers: Sander Bettendorf, Jeroen Westenberg, Arjan Bouten, Ferry Schrijer

Reserve: Paul Schuurhuizen

Zaterdag districtcompetitie:

Afd. 5  - 4e klasse Gemengd 17+: Tanthof 1 – teamleider Natasja de Nijs
Overige spelers: Walter Knulst, Sjila Santegoeds, Teun vd Klugt, Paulien Goeman
Afd. 9 - 2de klasse Heren Dubbel 17+: Tanthof 1 – teamleider Peter Keemink
Overige spelers: John Vermey, Charles Borsboom, Bert van Holst, Patrick van Luit, Michel Weeber, Coert Strikker
Afd. 6– 3e klasse Heren 50+: Tanthof 1 – teamleider Esam Elgazali
 Overige spelers: Wim vd Berg, Jef Breuer, Frank Aalbertsen, Joeri Broekhart en Steven Fakkel

Reserve: Paul Schuurhuizen

Zondag landelijke competitie:

Afd. 4 - 2e klasse Gemengd dubbel: Tanthof 1 – teamleider Greta Hesseling
Overige spelers: Wim Kroon, Anton de Jong, Arnout en Mariska van Diem
Afd. 7 - 3de klasse Gemengd dubbel: Tanthof 2 – teamleider Patricia Lelyveld
Overige spelers: Han Lelyveld, Willem vd Berg, Joke v. Barneveld
Afd. 5 – 3e klasse Dames dubbel: Tanthof1 – teamleider Jolanda van Eeden
Overige spelers: Karen de Wit, Rowien Jager, Jolanda Doets, Sylvia Maas
Afd. 6 – 7e klasse Heren: Tanthof 1 – teamleider Arnoud van Galen
Overige spelers: Ravjaar Ahmad, Axel van Luijn, Frans van Straaten

Reserve: Paul Schuurhuizen

Zondag landelijke competitie jeugd:
Afd. 44 – Groen 2 10 t/m/ 12 jaar – Tanthof 1
Spelers: Amber Albers, Dilhan Bouten, Omar de Boer, Jing Jing Sun
Afd. 37 – Groen 2 10 t/m/ 12 jaar – Tanthof 2
Spelers: Lars de Block,Kay Hayden, Tjen Jager, Sybrand Kappelhof Tippi Verbree
Afd. 24 – Groen 2 10 t/m/ 12 jaar – Tanthof 3
Spelers: Rens Bontekoe, Stijn van den Heuvel, Roy de Jong, Chris Oord, Scott Smits
Afd. 4 – 1stee klasse Junioren 10 t/m 14 jaar – Tanthof 1
Spelers: Liam Hayden, Liam Jager,Rutger Kappelhof, Jace der Kinderen, Florian Leroy
Afd. 27 – 2e klasse Junioren 10 t/m 14 jaar – Tanthof 2
Spelers: Karlijn Albers, Sara Aliyev, Fajah van Leeuwaarde, Katherina Kattentidt
Karlijn Niemandsverdriet
Afd. 5 – 2e klasse Meisjes 13 t/m 17 jaar – Tanthof 1
Spelers: Nicci Bettendorf, Sylvie Bettendorf, Evelien Knulst, Jenneke Knulst, Lieke van Eijk


 

 
 
 
 
 
 
 
Activiteiten Overzicht