KNLTB Voorjaarscompetitie 2022

Op woensdag 30 maart tussen 19.30 en 20.00 uur kunnen de ballen worden opgehaald door de teamcaptains. De indeling staat op “Mijn KNLTB”. 

 

Donderdag damesdubbelcompetitie:

Afd. 3 -1ste klasse: TV Tanthof 1 – teamleider Greta Hesseling
Overige spelers: Marijke van Oosten, Dineke Jeursen, Petra Vreeswijk, Corien Bajema, Pauline van Rheeden
Afd.8- 2de klasse: TV Tanthof 2 – teamleider Natasja de Nijs
Overige spelers: Sjila Santegoeds, Paulien Goeman en Joke van Barneveld
Afd. 5 -3de klasse: TV Tanthof 3 – teamleider Saskia den Hollander
Overige spelers,  Bep Blauw, Els van Hal, Elly Lagerwerf, Goska Lehman, Gerdie Asseldonk

Vrijdagavond

Afd. 3- 2e klasse Gemengd dubbel 17+: Tanthof 1 – teamleider Cock Meijers
Overige spelers: Marja Meijers, Petra Vreeswijk, Marcel Boelhouwer, Peter vd Knaap, Jeanne Meijer
Afd. 34- 4e klasse Gemengd dubbel 17+: Tanthof 2 – teamleider Leo Hooimeijer
Overige spelers: Martien Vermeulen, Ger de Graaf, Judy de Graaf, Mirelle Kooi, Monique Creemers
Afd. 11 -  3e klasse Herendubbel 17+: Tanthof 2– teamleider Ronald Rozemeijer
Overige spelers: Anton de Jong, Arnoud van Galen en Emilio Cherici
Afd. 18 -  3e klasse Herendubbel 17+: Tanthof 2– teamleider Peter vd Straaten
Overige spelers: Sander Bettendorf, Jeroen Westenberg, Arjan Bouten, Ferry Schrijer

Zaterdag districtcompetitie:

Afd. 13  - 3e klasse Gemengd 17+: Tanthof 1 – teamleider Natasja de Nijs
Overige spelers: Walter Knulst, Sjila Santegoeds, Teun vd Klugt, Paulien Goeman
Afd.20– 2e klasse Heren17+: Tanthof 1 – teamleider Robert Holkers
 Overige spelers: Rens Jeursen, Kevin Immers, Ramon de Vries, Alwin Kersbergen, Paul Vermeij
Afd. 13 - 3de klasse Heren Dubbel 17+: Tanthof 1 – teamleider Peter Keemink
Overige spelers: Bert van Holst, Patrick van Luit, Coert Strikker

Zondag landelijke competitie:

Afd. 2 - 2e klasse Gemengd dubbel: Tanthof 1 – teamleider Greta Hesseling
Overige spelers: Wim Kroon, Anton de Jong, Frans van Straten, Marijke van Oosten, Dineke Jeursen
Afd. 10 – 3e klasse Dames dubbel: Tanthof 1 – teamleider Sylvia Maas
Overige spelers: Karen de Wit, Rowien Jager, Jolanda Doets, Joke van Barneveld, Marleen  Brakel

Reserve: Patricia van Lelyveld

Zondag landelijke competitie jeugd:
Afd. 24 – Groen 2 10 t/m/ 12 jaar – Tanthof 1
Spelers: Dilhan Bouten, Omar de Boer, Diaz Walzman, Yara Swidan, Olivier Dobbe, Awa Zendehdel
Afd. 5– 1stee klasse Jongens 13 t/m 17 jaar – Tanthof 1
Spelers: Liam Hayden, Liam Jager, Rutger Kappelhof, Jace der Kinderen, Florian Leroy
Afd. 51 – 2stee klasse Junioren 11 t/m 14 jaar – Tanthof 1
Spelers:  Tjen Jager, Lars de Bock, Kay Hayden, Sybrand Kappelhof, Ruben Hydra,
Afd. 16 – 4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar – Tanthof 2
Spelers: Katherina Kattentidt, Stijn vd Heiuvel, Melina Roufa, Roy de Jong, Nynke van Horssen

Activiteiten Overzicht