KNLTB Najaarscompetitie 2017

Op donderdag 14 september a.s. start de KNLTB Najaarscompetitie 2017. De teamcaptains kunnen op woensdagavond 6 september a.s. tussen 19.30 uur en 20.00 uur de ballen en de competitiepapieren afhalen.
De wedstrijdschema's zijn vanaf vandaag te vinden op www.knltb.nl

Lees verder voor de teamindeling

VAN DE TECHNISCHE COMMISSIE

Najaarscompetitie  2017.

De Najaarscompetitie start donderdag 14  september a.s.  TV Tanthof doet mee met op  donderdagochtend 3 damesteam, op vijdagavond twee teams, op zaterdag  6 seniorenteams en op zondag 4 jeugdteams en de 8&9 competitie.
Hieronder de indeling van de teams. De namen, die vet gedrukt zijn de teamleiders.
Indien iemand anders teamleider is, dit svp doorgeven aan Greta Hesseling (ghesseling@casema.nl).

 

TEAMINDELING NAJAARSCOMPETITIE 2017

Poule 3271- Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 2e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Greta Hesseling, Ellen Blom, Paulien van Rheden, Dineke Jeursen, Marijke v. Oosten,
               Corien B.
Poule 3297 - Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 2
Spelers: Natasja de Nijs, Paulien Goeman, Jolanda Welmers en Annet Souer
Poule 3295 - Donderdag Morgen Dames dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 3
Spelers: Judith Faro, Ella van Rheenen,Marga Hageman, Joke v. Barneveldt, Marleen Brakel


Poule 0763 - Vrijdag Avond Gemengd dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Marius v. Vlijmen, Peter vd Knaap, Karin Souer, Cock en Marja Meijers, Manon Hobijn
Poule 2110 - Vrijdag Avond Heren dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 2
Spelers: Peter vd Straten, Jeroen Westenberg, Sander Bettendorf, Michel Mulder, Ajan Bouten

Poule 0304 - Zaterdag Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Greta, Angela vd Valk, Marian Hannewijk,Martin Boele, Rien Kremer, Willem Goudappel
Poule 0140 - Zaterdag Gemengd 17+ 4e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Natasja de Nijs, Walter Knulst, Ger en Judy de Graaf, Frerik Witte, Wim vd Berg en Paulien Goeman
Poule 1167 - Zaterdag Heren 17+ 1ste klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Rens Jeursen, Paul Vermey, Robert Holkers, Kevin Immers, Alwin Kersbergen, Mirck Jacobs.
Poule  1477- Zaterdag Heren dubbel 17+ 3e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Peter Keemink, Charles Borsboom, Jan Lukas, John Vermey, Michel Weeber, Bert v. Holst,
               Patrick van Luit, Coert Strikker
Poule 1505 - Zaterdag Heren Dubbel 17+ 4e klasse T.V. Tanthof Delft 2
Spelers: Leo Hooimeijer, Jos vd. Aa, Arnout v. Diem, Marcel v. Dam.
Poule  2744    - Zaterdag Dames Dubbel 17+ 2e Klasse T.V. Tanthof 1
Spelers: Dineke Jeursen, Carola Jeursen, Marijke v. Oosten, Corien Bajema, Annemieke Nennie

Poule 4260 – Zondag Middag Open Klasse 8&9 competitie
Spelers: Jolanda van Eeden, Rowien Jager, Monique Wolfs, Antoinette Soer

Reserve/Invaller
Els van Hal (Donderdag, Vrijdag en Zaterdag)  
Saskia Benedictus(Zondag 8&9 comp.)
Frank Aalbertsen (Zaterdag)


Poule 7070 - Zondag Meisjes 11 t/m 17 jaar 3e klasse T.V. Tanthof Delft 1
Spelers: Sylvie Bettendorp, Nienke Goeman, Manouk vd Wiel, Joelle de Smet, Evelien Vos
Poule 7069 - Zondag Meisjes 11 t/m 17 jaar 3e klasse T.V. Tanthof Delft 2
Spelers: Sarah de Boer, Eline de Haan, Christina Heising, Jenneke Weiling ,Inez v. Winden
Poule  5428 - Zondag Meisjes 11 t/m 14 jaar 2e klasse T.V. Tanthof Delft 3
Spelers: Evelien Knulst, Michelle Bau Sanchez, Denise Bau Sanchez, Nicci Bettendorf, Salina Haxholli
Poule  5389 -  Zondag Jongens 11 t/m 17 jaar 3e Klasse T.V. Tanthof 1
Spelers: Teun vd. Klugt, Bledion Haxholli, Wladimir Kattentidt, Axel v Luijn, Ravjaar Ahmad,
               Nikita Kononov
 

 De wedstrijdindeling en het wedstrijdbulletin is te vinden op www.knltb.nl

 

We wensen de teams veel succes en hopelijk ook mooi weer!

De Technische Commissie

17-08-2017 | Nieuws | 281